Üzemeltetés szervező - részmunkaidőben is
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 2541
LEÍRÁS:
    Belvárosi, piacvezető cégünk - Textilklinika és Szolgáltató Centrum
    - lelkes, ambiciózus, jó szervezőképességű, jó kommunikációs készséggel rendelkező műszaki előkészítő -, üzemeltetés szervező munkatársat keresünk - jövedelemkiegészítés, mellékállás vagy akár teljes munkaidőben is.

    Érdeklődni : Forrai Péter - +36309449944 (Csörgessen meg és visszahívom!)

    Munkaidő heti 20-40 óra (heti 3-5 munkanap).
    Ha úgy érzi, hogy Ön lelkiismeretes, megbízható, precíz és a munkájára igényes, vidám természetű, csapatjátékos, akkor megtalálta a munkahelyét.

    Feladatok:
    - Üzemeltetéssel, karbantartásokkal kapcsolatos feladatok, koordinálása, logisztikai, beszerzés
    - Helyszíni felmérések koordinálása
    - Kapcsolattartás a területek vezetőivel

    Elvárások:
    Termelésben, szolgáltatásban szerzett tapasztalat
    Legalább középfokú műszaki végzettség
    Számítógép felhasználói szintű használata - internet - levelezés, stb.

    Szükséges képességek:
    Célorientáltság
    Agilitás
    Jó szervezőkészség
    Pontosság, megbízhatóság
    Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság
    Többfelé figyelés képessége

    Amit kínálunk:
    Belvárosi munkahely
    Családias légkör, jó csapat
    Rugalmas munkaidő
    Útiköltség hozzájárulás
    Az elvégzett feladatok alapján, teljesítményarányos bérezés, jó kereseti lehetőség ( nettó 1000 - 1600 Ft / óra

    Cégünknél a megrendelő elégedettsége az első szempont, ezért a munkatársunktól is a lelkiismeretes, minőségi munka, szolgáltatás az elvárás.

    Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és kísérő levelét, és a betanulási időszakra vonatkozó nettó bérigényét és,
    hogy 1-1, 5 év múlva mekkora jövedelmet szeretne elérni.
    Az alábbi e-mail címre: karrier@szolgaltatocentrum.hu

    A tárgyban tüntesse fel:
    Műszaki előkészítő, üzemeltetés szervező!

    Érdeklődni : Forrai Péter - +36309449944
Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
>5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
321.000Ft/hó
Állások / Gyártás, Termelés
  • Keressen minket közösségi oldalakon