Lakástextil, függöny, bútor védőhuzat varró, készítő
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 2149
LEÍRÁS:
    Munkájára igényes, függöny, védőhuzat -, lakástextil varró, készítő, szaktársat keresünk igényes munkákra, minimum 5 éves szakmai gyakorlattal.

    A munkavégzés Budapesten, a Blaha Lujza tér közelében lévő szabósági manufaktúrában történik. Fő vagy részmunkaidő, mellékállás, hétvégi munka, vagy vidékről akár 2 naponta bejárással, plusz jövedelem.

    Kérlek olvasd el az alábbiakat és hívj bátran:
    Forrai Péter
    30-944-9944

    Kereseti lehetőség:
    Nettó 150.000 - 300.000 Ft + juttatások

    Feladatok: Sötétítő -, bársony-, színpadi-, védőhuzatok, lakástextilek, méretre készítése, kerti párna és matrac készítés, védőhuzatok varrása. Hangszigetelő-, árnyékoló függönyök készítése.

    Rugalmas munkarend: heti 3-5 nap, napi 4-10 óra, vagy akár 2 naponta is dolgozhat. A munkaidő beosztást rugalmasan kezeljük, minden esetben egyeztetünk, megbeszéljük.

    Nyitva tartásunk:
    Hétköznap 8-20 óráig, szombat 9-18, vasárnap 10-18 óráig

    Munkaidő és beosztás előzetes megegyezéssel a megrendelések mennyiségétől és a határidőktől függően megbeszélés szerint.

    Amit nyújtunk:
    - Jó kereseti lehetőség, heti fizetés, betanulási pótlék, minőségi -, átadási prémium
    - jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
    - változatos munkák folyamatosan
    - rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni.
    - jól felszerelt, klimatizált műhely
    - vidékieknek útiköltség térítés 80%
    - bejárás akár 2 naponta
    - segítünk a szállás intézésében, férfiaknak albérlet a közelben.

    Elvárás:
    - Minimum középfokú szakirányú végzettség
    - min. 5 éves tapasztalat
    - igényes, precíz munkavégzés
    - fejlődni és tanulni vágyás
    - rugalmasság, nyitottság új dolgok iránt

    Lehetőleg arcképes szakmai önéletrajzot kérünk e-mailen a karrier[kukac] textilklinika.hu címre, vagy az alábbi postai címre várjuk:

    Textilklinika - Szolgáltató Centrum
    1072. Budapest, Akácfa utca 41.
    Forrai Péter - 30/944-99-44
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
>5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
300.000Ft/hó
Állások / Szakmunka
  • Keressen minket közösségi oldalakon