Táskavarró, táskajavító, bőrdíszműves
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 2408
LEÍRÁS:
    Munkájára igényes táskavarrót, bőrdíszművest keresünk rugalmas munkaidő beosztással. Fő vagy részmunkaidőben, mellékállásként, hétvégi munkában is végezhető. Az első 3 hónapban betanulási pótlékkal is segítünk.

    Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést. Kérdés esetén hívj bátran:

    Forrai Péter
    +36309449944
    (Csörgess meg és visszahívlak!)

    Jövedelem:

    nettó 180.000 - 260.000.-/ hó + juttatások

    A munkavégzés Budapesten, a Blaha Lujza tér közelében lévő szabó-varró manufaktúrában történik.

    Feladatok:
    -bőr és textil táskák javítása (cipzár csere, pánt és fogantyú csere, új bélés készítés, csatok és patentok felvarrása stb.)
    -igényes, egyedi méretű táskák, védőtokok készítése
    -táskák díszítése

    Munkaidő és beosztás előzetes megegyezéssel a megrendelések mennyiségétől és a határidőktől függően.

    Amit nyújtunk:
    - heti fizetés
    - jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
    - rugalmas munkaidő
    - jól felszerelt, klimatizált műhely
    - vidékieknek útiköltség térítés 80%
    - bejárás akár 2 naponta !

    Elvárás:
    - min. 5 éves tapasztalat
    - precíz munkavégzés
    - tanulni vágyás
    - nyitottság új dolgok iránt

    Lehetőleg arcképes szakmai önéletrajzot kérünk a karrier@ruhaklinika.eu e-mail címre várunk.
    Kísérő leveledben írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kérdéseidet

    Ruhaklinika - Szabóság
    1072 Akácfa u. 41.

Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
>5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
260.000Ft/hó
Állások / Szakmunka
  • Keressen minket közösségi oldalakon