Ponyva varró, védőhuzat, kárpit készítő
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 2261
LEÍRÁS:
    Unod a széria munkát? Szeretnél új technológiákat kipróbálni?

    Igényes vagy a munkádra ? Kárpitos, nehézáru varró, kerti bútor textilvarró, takaróponyva készítő szakembert keresünk minimum 5 éves szakmai gyakorlattal.

    Fő vagy részmunkaidő, mellékállás, hétvégi munka, vagy vidékről akár 2 naponta bejárással, plusz jövedelem.

    Jövedelem:
    Nettó 200.000 - 400.000 Ft + juttatások

    Feladatok:
    - Hintaágy, rattan garnitúrák, kerti szék, napozóágy, napernyő textil méretre készítése
    - védőhuzatok, takaróponyva varrása
    -Hangszigetelő-, árnyékoló függönyök készítése.

    Munkarend: heti 3-5 nap, napi 4-10 óra, vagy akár 2 naponta is dolgozhatsz. A munkaidő beosztást rugalmasan kezeljük, minden esetben egyeztetünk, megbeszéljük.

    Amit nyújtunk:
    - heti fizetés, betanulási pótlék, minőségi prémium
    - jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
    - változatos munkák folyamatosan
    - rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni.
    - jól felszerelt, klimatizált műhely
    - vidékieknek útiköltség térítés 80% + Albérleti támogatás !

    Elvárás:
    - min. 5 éves tapasztalat
    - igényes, precíz munkavégzés
    - fejlődni és tanulni vágyás
    - rugalmasság, nyitottság új dolgok iránt

    Lehetőleg arcképes szakmai önéletrajzot kérünk a karrier@textilklinika.hu e-mail címre. A kísérő levélben kérlek írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kérdéseidet.

    Tárgyban tüntesd fel: Ponyvavarró

    Érdeklődni:
    Forrai Péter
    30/9449944
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
>5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
300.000Ft/hó
Állások / Szakmunka
  • Keressen minket közösségi oldalakon