Divattervező, webtartalom fejlesztő
Feltöltés dátuma: 2020-05-17 Látogatók: 2177
LEÍRÁS:
    Szereted a divatot? Változatos, érdekes munkát keresel?
    Szeretsz csapatban dolgozni ? Tudsz a kollégákkal jó együttműködést kialakítani?
    Ha megbízható, igényes munkát adsz ki a kezedből és kreatív vagy, akkor jelentkezz csapatunkba!

    Másodállás, délutános/ hétvégi munka, jövedelem kiegészítés. Családias légkörben, részmunkaidőben, heti 3-4 napot számítunk Rád. A beosztás rugalmas, mindent meg tudunk beszélni. Segítünk és támogatunk, hogy a munka során a legjobbat hozd ki magadból.

    Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést, kérdés esetén hívj bátran:
    Forrai Péter
    30/9449944

    Igényes ügyfeleink számára készítünk férfi-női kabátokat, alkalmi ruhákat, kosztümöket, öltönyöket.
    Cégeknek, intézményeknek formaruhát, logózott nyakkendőt-kendőt szabunk-varrunk.

    Weboldalaink:

    Feladatok, amiben Rád van szükségünk:
    - ügyfél igényfelmérés során részt venni a tervezésben, anyag és fazon választásban
    - weboldal bővítés (anyagok, fazonok, képek gyűjtése)
    - insta és facebook bejegyzésekben divatfotók megosztása
    - együttműködés a grafikussal, látványterv készítés
    - készleten lévő ruhák feltöltése weboldalainkra, hirdetésekbe
    - formaruha, kendő, nyakkendő webtartalom írás
    - méteráruk, alapanyagok, kellékek feltöltése webkatalógusba

    Téged keresünk, amennyiben:
    - szeretsz emberekkel együtt dolgozni, képes vagy csapatmunkára
    - jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
    - írásban és szóban is jól kifejezed magad
    - szorgalmas és precíz vagy
    - fotós tapasztalat előny!

    Amit nyújtunk Neked:
    -Folyamatos fejlődési, karrier lehetőség
    -Teljesítmény arányos, eredmény orientált jövedelem
    -Családias légkör, rugalmas munkaidő
    -Belvárosi munkahely, jó megközelíthetőség

    Amennyiben magadra ismertél, és úgy érzed, hogy szeretnél csapatunk tagja lenni, akkor küld el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a karrier@textilklinika.hu e-mail címre, a tárgyban tüntesd fel, hogy Divattervező, webtartalom fejlesztő"

    Bővebb információ:
    30/9449944
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
1-3 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Egyetem
Bruttó fizetés:
240.000Ft/hó
Állások / Marketing, Média, PR
  • Keressen minket közösségi oldalakon